Kāds vīrietis gados, ģērbies zilā kreklā un šortos, tika nofilmēts veikala video novērošanas kamerās brīdī, kad viņš apzaga veikalu, draudot ar īpatnēju “ieroci”.
Vīrietis, kura vārds netiek atklāts, nozaga no veikala aptuveni 285 eiro.
Video materiālā ir redzams, kā vīrietis iebāž roku šortos un draud ar pavisam īpatnēju ieroci.
VIDEO:
Viņš liek veikala darbiniekiem izņemt no kases aparāta naudu un atdot to viņam. “Visu naudu, šeit, ielieciet to šeit,” viņš saka, pirms pavērš ieroci pret viņiem, piemetinot: “Visu – citādāk jūs tiksiet sašauti!”
Lasi vēl: 3 labi policisti, kuri bija vēl labāki noziedznieki
Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, ar kādu ieroci vīrietis draudēja veikala darbiniekiem!
Tevi noteikti interesēs
- Rīga pirmo reizi vēsturē iekļūst TOP 3 Eiropas pilsētu sarakstā, nosaukts iemesls (+ VIDEO)
- Ķīniešu horoskops nedēļai no 8. līdz 14. decembrim; Sunim produktīva nedēļa, bet Žurkai jaunas iespējas
- Ielaidu dzīvot māsu ar ģimeni savā Rīgas centra dzīvoklī, tomēr drīz vien saņēmu kaimiņu sūdzības; skaidroju gūtās mācības un situāciju
- Maija jau plānoja apprecēties, bet nejauši uzzināja, ar ko nodarbojas viņas draugs; kāds bija risinājums un pieredze no notikušā
- Plīsušas zoles remonts ar sāli: apavu meistara pārbaudītā metode
- Ātri pagatavojamie salāti ”Karaliste” — sātīgas vakariņas ar zemu ogļhidrātu saturu








